Клінінгові послуги
 
 
Прибирання кухні
 

Як зробити генеральне прибирання на вашій кухні
Читати далі...
 
Ванна кімната
 

Що необхідно зробити для чистоти у ванній кімнаті
Читати далі...
 

Способи виведення плям

Дана стаття розповідає про деякі способи виведення різних плям з одягу. Люди увесь час пробують винаходити всі нові й більше ефективні способи боротьби із плямами, однак не варто забувати також і накопичений роками досвід.

 

Плями від ягід, провина, сподіваючись і інших забруднювачів можна видалити, замочивши їх у розчині, що містить 1 ч. щавлевої кислоти, 2 ч. лимонні кислоти й 50 ч. води (обережно: щавлева кислота отрутна!).

Щіпкою солі, розведеної в нашатирному спирті, можна видалити жирні плями із шовкових тканин.

Невелика пляма від чорнила або пасти кулькової ручки на клейонці, пластику або на пальцях можна відтерти злегка змоченою голівкою сірника. Потім це місце промийте теплою водою з милом.

Старі плями на одязі можна зняти підігрітим лимонним соком, тримаючи виріб над посудом з киплячою водою.

Застарілі плями від дьогтю можна вивести, якщо на пляму нанести небагато несолоного вершкового масла, витримати якийсь час, а потім видалити ця пляма за допомогою бензину, після чого випрати виріб.

Можна видалити пляма лимонним соком, розведеним навпіл з водою або денатуратом, потім протерти ганчірочкою, змоченої розчином води з нашатирним спиртом.

Звичайно плями від чорнила, чорнильних олівців і анілінових фарб, особливо свіжі, сходять від натирання соком лимона або лимонною кислотою. Потім їх потрібно промити в теплуватій воді.

Добре счищаются такі плями підігрітим винним спиртом або сумішшю його з нашатирним спиртом (у рівних частках).

Пляма від марганцівки зникне, якщо забруднене місце намочити в сироватці або кисляку на 3-4 години, потім річ випрати.

Свіжа пляма від чорнила або пасти кулькової ручки потрібно спочатку прополоскати у воді кімнатної температури, міняючи її кілька разів. Потім змочити його соком лимона або розчином лимонної або щавлевої кислоти. Після етого прополоскати в чистій воді.

Важливо знати, від чого утворилася пляма, свіже воно або застаріле. Якщо це невідомо, рекомендується використовувати спочатку найбільш легкі й прості засоби й способи чищення. У цьому випадку, коли ои не допоможуть, варто поступово переходити до більше складних і сильнодіючих прийомів. Наприклад, спочатку взяти теплу воду з милом, потім, послідовно, гарячу воду, після цього горілку, спирт, бензин, скипидар, слабку кислоту, нашатирний спирт і т.д.
Послуги ландшафтного
дизайну
 
 
Стилі ландшафтного
дизайну
 

Короткий опис основних стилів ландшафтного дизайну
Читати далі...