Клінінгові послуги
 
 
Прибирання кухні
 

Як зробити генеральне прибирання на вашій кухні
Читати далі...
 
Ванна кімната
 

Що необхідно зробити для чистоти у ванній кімнаті
Читати далі...
 

Елементи дизайну ділянки: басейни

Сучасні технології й матеріали, дають можливість будувати басейни на будь-який смак. Вони стали цілком доступні навіть для людей із середнім статком.

У першу чергу варто визначитися, навіщо вам потрібний басейн, вибрати підходяще для нього місце й передбачити, як ви будете його містити. Підберіть потрібну вам форму, розмір і глибину.

Якщо ви хочете використовувати басейн, переважно, для плавання, то варто вибрати прямокутну форму з розмірами 5,5 м * 2,25 м, або круглу, але з діаметром не менш 4 м. Варто пам'ятати, що чим більше глибина басейну, тим більше значні будуть ваші витрати на зміст.

Басейни ділять на відкриті й закриті, розміщені усередині приміщення. Перевага відкритих басейнів полягає в тім, що ви можете сполучати одночасно два задоволення: купання й споглядання навколишньої природи. З іншої сторони використовувати відкритий басейн можна лише кілька місяців, а закритий хоч цілий рік.

Зараз розповсюдженим стало використання складних укриттів над басейном, що дозволяють користуватися водоймою до глибокої осені, але й подібні міри не забезпечують круглогодичности.

Різноманітні додаткові изиски й великий вибір квітів дають можливість створити басейн під будь-який дизайн ділянки.

Найбільш розумним буде побудувати постійний закритий басейн, що перебуває в спеціально виділеному приміщенні. Створюючи відкритий басейн необхідно врахувати, що поруч із ним постійно буде підвищена вологість. Її можна зменшити, якщо скористатися спеціальними системами осушення повітря.

Тому що басейн буде розташовуватися нижче рівня землі, варто передбачити його утеплення. Для цього використовують спеціальне скло або організують підігрівши. Помнете, що всі використовувані матеріали повинні мати високу корозійну стійкість.

Для підтримки чистоти у води в басейні застосовуються спеціальне устаткування, фільтри, хімічні препарати. Не забудьте про циркуляцію води, що, за допомогою труб засновують на законах витиснення й перемішування води. Як додаткове встаткування можна встановити систему підігріву води, гідромасаж, внутреннею підсвічування, розсувне або знімне покриття й т.д.

Якщо ви палко бажаєте зануритися в гаряче джерело. Те цю мрію можна здійснити за допомогою модних у наш час Спа-Басейнів. У Росію вони з'явилися відносно недавно. Перші Спа-Басейни «Hot Spring» виникли 9 років тому й відразу стали в невіддільним атрибутом заміського ландшафту, навіть у північних регіонах.

Спа-Басейни створені для застосування на відкритому повітрі, але витримати наші вітчизняні морози під силу лише самим зробленим. До них варто прилічити в першу чергу гідромасажний Спа-Басейн «Hot Spring», якість якого підтверджено багаторічною практикою використання в багатьох країнах миру. Виготовляють такі басейни із украй якісного матеріалу з використанням найсучасніших технологій. Зовнішня сторона СПА звичайно виготовляють із дерева, що дозволяє його без проблем гармонізувати з будь-яким інтер'єром. Вода в подібному басейні протягом декількох місяців зберігає зроблену чистоту за допомогою функції безперервної циркуляції й фільтрації.

Сучасні Спа-Басейни оснащені системою підігріву води й температурного контролю. Термічний пластик єндюрола, що використовують як основу для СПА, надійний у застосуванні й здатний переносити найсуворіші кліматичні умови.

Принцип роботи Спа-Басейну подібний до термоса. Це дозволяє зберігати необхідну температуру води незалежно від пори року.

Водою в СПА заповнюється за допомогою шланга, а працює він від стандартної електричної мережі. Такий простий пристрій дає можливість розмістити Спа-Басейн у будь-якому обраному місці, наскільки вистачить шнура. СПА розрахований на одночасне використання кількома людьми, так що насолода гідромасажем можна одержувати спільно зі своїми близькими.

Про користь гідромасажу знають усе. Він обновляє нерви, дає бадьорість і тонізує. Лікарі свідчать про те, що гідромасажу допомагає впоратися з багатьма хворобами й знайти здоровий сон, а це чимало.
Послуги ландшафтного
дизайну
 
 
Стилі ландшафтного
дизайну
 

Короткий опис основних стилів ландшафтного дизайну
Читати далі...