Клінінгові послуги
 
 
Прибирання кухні
 

Як зробити генеральне прибирання на вашій кухні
Читати далі...
 
Ванна кімната
 

Що необхідно зробити для чистоти у ванній кімнаті
Читати далі...
 

Будівельні роботи

До будівельного ставиться велика кількість спеціальностей. Перш ніж дзвонити у фірму по оголошенню, визначите, послуги якого конкретно фахівця вам необхідні. Справа в тому, що деякі будівельні організації, фірми спеціалізуються на виконанні одного-двох видів робіт, інші роблять всі, треті (їхню більшість) мають базовий склад робочих різних спеціальностей, а для виконання специфічних робіт залучають субпідрядників. Ви повинні бути впевнені, що фірма, з якої ви плануєте співробітничати, зможе виконати замовлення, причому на тім рівні, що вам необхідний.

Бути може, вас більше влаштує інший варіант - наймати для кожного виду робіт окремого фахівця без посередництва з боку організації-підрядника. Крім того, що ви будете самостійно наймати кожного нового фахівця, вам має бути планувати роботи, інструктувати робітників, контролювати якість на кожному етапі робіт. Це не так уже й складно, більше того, навіть рентабельно, але лише тоді, коли обсяг ремонтних робіт невеликий, не включає численних стадій.

Для невеликого ремонту буває важко знайти підрядника, фірмам це невигідно, а виходить, існує ймовірність того, що ви переплатите або довго будете чекати закінчення ремонту. Тому переглянете свої плани, нехай ваше замовлення включає такі види робіт, з якими самотужки ви впоратися не можете, вартість і графік виконання яких залучать будівельників.

Наймаючи будівельну бригаду для здійснення робіт великого обсягу, ви тільки виграєте. Природно, частина суми, відведеної на ремонт, ви витратите на оплату послуг фахівців, але, повірте, заощадите на іншому. Керівництво роботами в цьому випадку візьме на себе підрядник, а це скоротить втрати часу, грошей і зусиль, вкладених у справу. Тільки представте, що ви до-

пустили помилку й вчасно не скорегували план робіт, і от малярі вже приступилися до завершальної стадії обробки стін, а електрик ще не закінчив прокладку нової електропроводки. У результаті непогодженості дій буде загублено багато часу на усунення недоробок і нову обробку, вам доведеться витратити гроші на придбання додаткових матеріалів.

Порядок проведення робіт

Нагляд за ходом робіт і контроль за їхньою якістю ви можете взяти на себе. Безумовно, координування робіт - важке завдання для дилетанта, тому новачкам радимо застрахуватися від невдач, прорахунків, що тягнуть за собою простої й безладдя на будівельному майданчику, і скласти список всіх планованих робіт і послідовність їхнього виконання.

Керівництвом для вас може послужити й складений нами зразковий перелік черговості робіт з ремонту й обробки житлового приміщення:

1. Очищення приміщень, включаючи знос ряду конструктивних елементів. На цьому етапі робіт виносять меблі, ламають перегородки, а ті елементи конструкції, які залишилися без опори, підпирають стійками, зміцнюють, також виносять будівельне сміття.

2. Обробка (профілактичних або чергова) поверхонь стін, стелі, підлоги складами для попередження вогкості, гниття, проти шкідливих комах.

3. Прокладка нових труб (газової, водопровідної, каналізаційних, системи опалення) і електропроводки.

4. Пристрій нових перегородок, внутрішніх стін, підстави для нових підлог.

5. Попереднє налагодження комунікацій (установка бойлерів, монтаж водопроводу, розподільних електричних щитів).

6. Початкові столярні роботи: решетування й обв'язка вікон і дверей, укладання балок і т.п.

7. Оштукатурювання.

8. Остаточне налагодження комунікацій, що включає установку раковин, ванн, радіаторів і т.п.

9. Завершальний етап столярних робіт: навішення дверей, прибивание лиштв, стельових карнизів.

10. Монтаж убудованих меблів (шаф у прихожей або спальні) і встаткування (убудованої побутової техніки).

11. Обробка стель і стін (остаточне фарбування, обклеювання шпалерами або облицювання).

12. Обробка підлог (фарбування, настил рулонних напольних покриттів або укладання й обробка паркету).

13. Меблювання.
Послуги ландшафтного
дизайну
 
 
Стилі ландшафтного
дизайну
 

Короткий опис основних стилів ландшафтного дизайну
Читати далі...